Seçimdeki Siyonist

Dünyanın en zenginleri listesinde 2007 yılında 73. Sıradaydı. 2011 yılında News of the World’un yol açtığı telekulak skandalı yüzünden soruşturma geçirdi.

Telekulak skandalı İngiltere’de satın almak istediği BSkyB şirketinin satın alma sürecinde gerçekleşen bir olaydı. Onun için çalışan gazetecilerin siyasilerin telefonlarını izinsiz şekilde özel dedektifler üstünden dinlediği oraya çıkmıştı.

Sahip olduğu The Times gazetesi “İstanbul’un en görkemli yerine cami yapıyorlar” diye manşet attı. Camiden ve camilerden laiklerin rahatsız olduğunu sık sık haberleştirdi. Cihad’ı maksatlı yanlış yorumlayıp bütün Müslümanların öldürülmesi gerektiğini defalarca ifade etti.

Türkiye’nin dünyada yaptığı ve yaptırdığı bütün camileri takip ederek haberleri gazetelerinde özellikle yaptırdı. Türkiye’yi İslam Markasını güçlendirmekle suçlayıp Siyonist dünyaya sürekli şikayet etti.

Türkiye’nin Gazze’de bakımını yaptırdığı camilerin sayılarını, hangi camilerin sıfırdan yapıldığını sürekli takip etti ve maksatlı haberler yaptırdı.

Hrant Dink suikastinden önce Cihan Haber Ajansında çalışan Ercan Gül’ü transfer etti.

Ercan Gül, Dink cinayetini jandarmaya yığmaya çalışan haberin sorumlusuydu. FETÖ yapısından aldığı suflelerle haberler yapıyodu.

Yine 17-25 Aralık sürecinde FETÖ tapelerini yayınlamada  Ercan’a büyük görevler verdi.

Son olarak 23 Haziran seçimlerinde gazetecilik ahlak kurallarını çalışanına çiğneterek tıpkı Telekulak skandalı gibi son OTEL SKANDALINA imza attı.

Peki bu denli Türkiye’yi takip eden ve habercilikten öte son dönemlerde Türkiye’ye çekilen her operasyonun arkasından çıkan kişi kimdir.

Bu kişi son zamanlarda safça seyrettiğiniz, arkasındaki şer cephesini ve siyonisti görmediğiniz FOX TV sahibi Robert Murdoch’tır.

Böyle bir operasyon medyasının Türkiye’deki faaliyetleri yakından takip edilip gençlere anlatılmalıdır.

Siyonizm Türkiye’yi sosyal medya ve medya üzerinden sarmaktadır.

Siyonizmin Türkiye’deki lideri maşası ağzıyla bazı iş adamlarını tehdit ederek seçim sürecinde haber yapılmasını yasakladı ve sonuç aldı.

31 Mart – 23 Haziran süreci Siyonizm ve Sosyal medya terörünün Bürokratik destekle başarıya ulaştığı bir süreçtir.

Şu an ülkemiz belli bir sessizlik süresine girmiş olsada fırtınadan önceki sessizlik yaşanacaktır.

Ak Parti kendi içinde bir değerlendirme ile hızlı bir şekilde sosyal medya terörünü kökünden imha etmelidir.

Yalan haber, terör ve terörist destekçiliği gibi paylaşımlar fikri hürriyet değildir. Geç olmadan harekete geçilmelidir.

RELATED ARTICLES
Haziran 29, 2019
Haziran 27, 2019
Haziran 26, 2019
Aralık 29, 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest News
Haziran 29, 2019
Haziran 27, 2019
Haziran 26, 2019
Aralık 29, 2018
Haziran 23, 2018