Milli akıl ile seçime

Türkiye için vatanımız, milletimiz, bayrağımız için bir keskin viraj daha geldi çattı.

Oylarımızı, bağımsızlık, Türkiye’nin terör örgütlerine peşkeş çekilmemesi için, 15 Temmuz gecesi ülkemizi ve devletimizi işgal etmeye çalışan şeref yoksunu FETÖ’yü bitirmek için,  aziz milletin Siyonizm’in zulmü altında yeni 12 Eylüllere, 28 Şubatlara, 17-25 Aralıllara, 7 Şubatlara ve dahi 15 Temmuzlara muhatap olmaması için kullanacağız.

Net ifadelerle belirtmek gerekir ki; 24 Haziran seçimi Türkiye’ye hakim olmak isteyen SİYONİST AKIL ve MİLLİ AKLIN mücadelesi olacaktır.

Aday profilleri, seçim sürecinde adayların ifadelerini ele aldığımızda bu çok net ortadadır.

Gerek CHP’nin adayı İnce gerekse İP adayı Akşener’in hiçbir ifadesi hiçbir sözü akla ve memleket menfaatleri dâhilinde değildir.

İnce, katma değeri yüksek yerli otomobil projesinde, stratejik değeri yüksek Kanal İstanbul, 3. Havalimanı projelerine karşı durmakta ve iptal edeceğini ifade etmektedir. Bu ifadelerin karşılığı VİZYONSUZLUKTUR.

Akşener ise İnce’den aşağı kalmamakla birlikte ne hikmetse FETÖ’nün karşı olduğu ve lekelemeye çalıştığı MİT, TİKA gibi kurumlara yönelik izansız ithamlarda bulunmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatının muvaffakiyetleri bellidir. FETÖ militanlarını yurtdışı operasyonlarla paketleyen MİT’tir. Akşener MİT’e karşı, FETÖ MİT’e karşı yani asıl mesele FETÖ’nün siyasi ayağının İP içindeki KUVVETİDİR.

İnce ve Akşener’in Dünya’da ses getiren projelere karşı olmanın yanında gerek FETÖ ve gerekse PKK gibi terör örgütlerine yakınlıkları milletimizin dikkatinden kaçmamaktadır. Her iki terörist başına sahip çıkan CHP ve İP adayları elbette bu milletten sandıkta şamarı yemeyi hakketmektedir.

Diğer bir aday daha var ki tam bir garabet ve çukurluk içindedir. Saadet Partisi bitmiş, rezil olmuştur. 28 Şubat sürecinde Müslüman milletimize zulüm etmiş CHP zihniyeti ile yanyana gelmiş bir yapının artık tarih olma zamanı gelmiştir.

İşin aslı şudur. Türkiye’de, PKK ile dağa bile çıksa seçmeninin  %25 oy vereceği bir parti vardır ki bu ciddi bir problemdir. Bakın çevrenizdeki hiçbir CHP’li, İP’li yada SP’li PKK-FETÖ terör örgütleri ile yanyana olmanın utancını taşımamakta ve üzülmemektedir.

Bu, Türkiye’miz için büyük bir meseledir.

Bu, şer odaklarının ülkemizde halen birçok insanı kandırabildiğinin kanıtıdır.

Mühendislik fakültesi bitirmiş kişilerin yerli otoya, 3. Havalimanına, Kanal İstanbul’a karşı olan Akşener’e, İnce’ye oy atması diplomasına ihanettir..

Eğitim fakültesi mezunu birinin yükseköğretimden, ilköğretime yapılan reformları ve gelişmeleri görmemesi bir körlüktür.

Tıp Fakültesi mezunu birinin Şehir Hastahanelerine karşı olması, sağlıkta yapılan iyileştirmeleri görmemesi bir cehalettir.

Bütün bunları önümüze koyduğumuzda ülkemizde belli bir kesimin bilinçsiz ve tamamen ilkesizce oy kullandığı sonucuna varılmaktadır.

Böyle bir topluluğun PKK yada FETÖ ile yanyana duran İnce’nin, Akşener’in yanlışlarını görmesi zordur. Kendini ağız dolusu küfür ile çağdaş ve aydın sanan bir topluluğun ciddi manada eğitilmesi şarttır.

24 Haziran’da yapılacak olan bellidir. Milli bir duruşla ülkenin ve milletin önünü açan, devlete vizyon kazandıran Erdoğan ve Cumhur İttifakı İmparatorluk bakiyesi Ülkemizi yönetebilecek tek merkezdir. Erdoğan ve Cumhur İttifakı MİLLİDİR.

Seçim sonuçları milletimize şimdiden hayırlı olsun.

Hürmetler

 

RELATED ARTICLES
Haziran 29, 2019
Haziran 27, 2019
Haziran 26, 2019
Aralık 29, 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest News
Haziran 29, 2019
Haziran 27, 2019
Haziran 26, 2019
Aralık 29, 2018
Haziran 23, 2018