Düşman tek maşa türlü türlü

Onaltı senelik Ak Parti iktidarı dile kolay bu denli ciddi bir zaman diliminde milletin teveccühünün kazanılması ve girilen her seçimden galip çıkılması elbette kayda değer bir başarıdır.

Onaltı senelik Ak Parti iktidarın temel parametrelerinden biri kaliteli ve hizmete yönelik belediyecilik anlayışının partiye hakim olmasıdır. Ak Parti Belediyeciliği bir reklam unsuru olmuştur. İstanbul’da, Ankara’da, Kayseri’de, Gaziantep’te, Erzurum’da yapılanlar sadece akla ilk gelen örnekler.

Peki 31 Mart’ta ne olur?

Belki Türkiye yakın tarihinde ilk defa yerel seçimler belediyelerin hizmetine göre değil genel ve uluslararası konjonktüre göre şekillenecek gibi…

Yerel seçimlere giderken başımızı POŞETTEN çıkarıp şöyle bir etrafa bakmakta fayda var.

Hepimizin ANSIZIN ne zaman gireceğiz dediği bölgede karmaşık ilişkiler ağı devam etmekte.

Bugün gün içinde ABD Başkanı Donald Trump’ın YENİ Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton’ın yaptığı açıklamalarının önümüzdeki 2-3 ayın gidişatını etkileyeceğini düşünüyorum.  Yine Pompei’nin PKK-YPG Teröistleri ile Kürtleri aynı kefeye koyması GARABET olsada maksatlıdır.

Ne olmuş olabilir diye düşünmeye pek gerek yok…

Yahudi-Siyon sermayesi ABD’de oldukça güçlü olan lobisini harekete geçirdi.

Hatırlamak gerekirse 1 hafta önce Trump, İsrail’e “Size zaten para veriyoruz. Kendinizi savunursunuz” diye seslenmişti. Aslında meselenin İsrail’in kendisini savunması değildi. Bunu dünyayı okumasını bilen ve okuduğunu anlayan herkes biliyor.

Mesele Yahudi-Siyon’un VAADEDİLMİŞ TOPRAK hedefidir.

Siyonist Terör Kuzey Irak ve Türkiye’nin Suriye sınırında kendisi gibi TERÖRİSTLERLE hedefine ulaşmaya çalışıyor.

Yani demem şu ki; Pompei ve Bolton’ın açıklamaları Washington’dan değil direk Tel-Aviv’den yapılmıştır.

Trump ise bu lobiye kafa tutacak biri değildir.

Görülen o ki, önümüzdeki günlerde yeni gerginlikler ve bu gerginliklerin yeni EKONOMİK saldırılara gebe olduğunu düşünüyorum.

Yahudi-Siyon terörü hedefinden geri durmayacak, bizde teröristleri kazdıkları HENDEKLERE gömeceğiz. Fakat bütün bu olan biten bölgeyi yine gerecek.

Başkan Erdoğan ve Türkiye Devleti bölgede ince ve derin bir strateji güdüyor. Fakat bölge şu an için tamamen buz kaplı heran herşey olabilir.

Dikkat ederseniz Başkan Erdoğan’ın ismini ya Rusya Başkanı Putin ile yada ABD Başkanı ile duyuyoruz. Türkiye bugün bölgede ve Dünya’da bir AKTÖR olduysa bu ERDOĞAN’ın eseridir.

Peki Türkiye Cumhuriyeti İLK SEÇİLMİŞ BAŞKANI Erdoğan bu denli üst bir ligte oyun kurarken, strateji geliştirirken içeride neler oluyor?

Terörist cenazesinde gözyaşı döken vekillerin, terör destekçileri ile ittifak yapan parti belediye seçimlerinde SENİ SEVİYORUM sloganını kullanacakmış.

İlk aklıma gelen “aman kalsın sizin sevginiz..!” oluyor.

Beşikteki bebekten tutun hamile anneye kadar kurşun yağdıran PKK teröristleri ve onun destekçileri ile İTTİFAK yapanların bizi, milleti sevme olasılığı nedir sizce?

Kasetle Genel Başkan olan…

Terör destekçileri ile ittifak yapan…

Hemen hemen hergün siyaseten skandal sözler sarfeden…

Ve girdiği her seçimi kaybeden biri hala Türkiye’nin Ana Muhalefet Partisinin Başında

Tamda burada bir anekdot aklıma geliyor.

Eğer bir yeri yönetmek istiyorsanız ya oraya kendi yetiştirdiğiniz birini oturtursunuz yada vasıfsız veile her dediğinizi yapan birini oturtursunuz.

İşin özeti  Pompei ve Bolton yetiştirdikleri Malum kişi ise sadece kulağına üfleneni söyleyen biri yani DÜŞMAN TEK MAŞA TÜRLÜ TÜRLÜ…

Hürmetler….

RELATED ARTICLES
Haziran 29, 2019
Haziran 27, 2019
Haziran 26, 2019
Aralık 29, 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest News
Haziran 29, 2019
Haziran 27, 2019
Haziran 26, 2019
Aralık 29, 2018
Haziran 23, 2018